Eğitimlere OFFLINE Katıl

Eğitimlerimize katılmak istiyorsun fakat vakit problemin mi var? Veya mevcut tüm grupların kontenjanı dolu ama senin de kaybedecek vaktin yok.

Ailevi sebepler, iş-ders yoğunluğu, yoğun çalışma şartları... Evet, anlıyoruz. MÜHENDİS AKADEMİ olarak biz bu problemini de çözmesini biliriz. :)

Eğer yukarıda saydığımız durumlardan herhangi biri senin için geçerliyse dert etme, senin için farklı bir eğitim modelimiz var. :) Biz buna OFFLINE (Çevrimdışı) Eğitim Modeli ismini verdik.

Peki sistem nasıl çalışıyor?

Eğitime kayıt olduktan sonra web sitemizdeki profiline, derslerin kayıtlarına erişim hakkı veriyoruz. Sen de istediğin zaman, kendi programına göre bu dersleri takip ediyorsun. Eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan birbirinden özel dökümanların tamamını sana gönderiyoruz. BİTMEDİ! Kayıt olduğun modül başına, eğitmenimizle bir soru-cevap saatine dahil oluyorsun. İşte hepsi bu kadar basit!

Üstelik OFFLINE Eğitim Modeli'nde kayıt olacağın 4 eğitimden biri sana hediyemiz olacak! Gördüğün gibi yine bir yenilik ve kolaylıkla MÜHENDİS AKADEMİ yanında!

Vakit kaybetmeden bizi ara, tüm detayları konuşalım.

Başvurun sizi Arayalım